header

خبرگزاری ورزش والیبال

logo

زمان جاری : شنبه 13 آذر 1400 - 11:38 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | فراموشي رمز عبور

سعید معروف در راه شهرداری ارومیه؟
تعداد بازدید : 26

muhammed آفلاین
ارسال‌ها :4358

عضويت:23 /6 /1391

بازیکنان محبوب:

محل زندگي:پایتخت والیبال

تیم های محبوب:

پست محبوب:

شناسه ياهو:

حالت من: قرار داده نشده

تشکرها :33835

تشکر شده :15871

سعید معروف در راه شهرداری ارومیه؟

خبرگزاری ورزش والیبال: کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به احتمال زیاد پس از المپیک قصد لژیونر شدن نخواهد داشت.به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال: پس از نایب قهرمانی تیم والیبال شهردای ارومیه در فصل گذشته لیگ برتر با تیم پرستاره خود و تداوم طلسم ناکامی‌های ارومیه در دیدار‌های فینال لیگ برتر والیبال، هواداران پرشور این تیم منتظر بستن تیمی قدرتمندتر از فصل قبل و جبران شکست در دیدار پایانی بودند، اما پس از تغییرات در راس مدیریتی شهرداری ارومیه، کاملا ورق برگشت و درحالی که تیم‌های مدعی همچون فولادسیرجان، سپاهان اصفهان، پیکان تهران، شهداب یزد و هراز آمل با مربیان و بازیکنان مدنظرشان به توافق رسیدند، هنوز اخباری از باشگاه شهرداری ارومیه به گوش نمی‌رسد.

با ادامه فشار‌ها از سوی هواداران این تیم امروز اتفاقاتی در این باشگاه رخ داده و محمدرضا تندوران با مسئولان شهرداری ارومیه به توافق سیده و قرار است از فصل آینده هدایت این تیم را برعهده بگیرد. این درحالیست که گفته شده بود تندروان با فولاد سیرجان تمدید کرده است.

به احتمال زیاد سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال تمایل دارد پس از المپیک قید لژیونر شدن را بزند و دوباره در تیم زادگاهش بازی کند. درصورت قطعی شدن انتقال معروف از تیم بایک موتور چین به شهرداری ارومیه، باید منتظر پیوستن بازیکنان نام آشنای دیگری در این تیم بود. از سوی دیگر با قطعی شدن پیوستن معروف به تیم زادگاهش، هواداران متعصب این شهر نباید نگران تمدید قرارداد دیگر بازیکنانشان نخواهند بود.منبع: خبرگزاری میزان

سعید معروف , شهرداری ارومیه ,

دوشنبه 13 اردیبهشت 1400 - 16:51
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.حامیان